تاریخچه شرکت

درباره الکترو روشن تر

بازرگانی الکترو روشنتر در سال ۱۳۹۵ تاسیس و شروع به فعالیت در زمینه تهیه و پخش ملزومات روشنایی و الکتریکی گردید.

این بازرگانی با بهره گیری از فنون و تخصص و برقراری ارتباط موثر با شرکت ها و تولیدی های وابسته توانسته است گامی موثر و کارآمد در زمینه تهیه و پخش کلیه ملزومات روشنایی اعم از انواع لامپ های LED، تزئینی، ادیسونی، هالوژنی و انواع پنل های دور شیشه، بک لایت، فول لایت و انواع ریسه های تزئینی و آویز برخطی و شلنگی و... پردازد و نیز توانسته با سود جستن از تکنیک ها و روش های نوین مدیریت و به کارگیری استراتژی های لازم در بخش های مختلف تهیه و توزیع و استفاده از کارمندان خلاق و ماهر انواع محصولات متنوع و با کیفیت روشنایی را تهیه و در تمام شهرهای ایران توزیع کند.

دامنه فعالیت این بازرگانی در زمینه انواع لامپ های LED، لامپ هالوژن، لامپ ادیسونی و پنل های دورشیشه، بک لایت، فول لایت و انواع باکالیت جات و انواع سیم و کابل و انواع ریسه های خطی، شلنگی، تزئینی و آویز و انواع آداپتور و سوئیچینگ می باشد و در سال اخیر توانسته نمایندگی رسمی و مرکزی برند اودین را از آن خود کند.

این بازرگانی با اعتقاد به اینکه اعتبار ما اعتماد مشتریان است و مشتریان با ارزش ترین سرمایه این بازرگانی هستند همواره در راستای تامین اعتماد و رضایت روزافزون مشتریان خود گام های موثری برداشته است.